Panel používateľa

MAKE-UP

108 položiek

 

 

Koncept Make-up:
Milióny žien zmenili a neustále menia svet. VAGHEGGI vybralo 4 ženské ikony, na predstavenie  osobnosti, radosti, vášne, autority, výnimočnosti, umenia, inteligencie, všetkého, čo ženy dokážu byť. Nový make-up je  niťou spájajúcou nádherný kaleidoskop krásy INFINITE, pretože každá žena môže znovu objaviť v sebe tisíce nových stránok.

Snahou bolo vytvoriť make-up, ktorý charakterizuje osobnosť, charakter, silu pre krásu, ktorá sa dokáže stať dôkazom, zdôrazňujúc mimoriadnu povahu a charakter žien.
Voľná, sofistikovaná ako Grace, alebo odvážna a vášnivá ako Lucrezia, tvorivá a neohrozená ako Frida alebo prírodná a autentická ako Eva. Make-up, ktorý sa stáva nástrojom na dobrý pocit a istotu.

 
v

Prístup fyto, spoločnosti VAGHEGGI, dostal samozrejme hlavnú úlohu aj v novej línii make-upov: tapioca, škrob získaný z koreňa manioku (Manihot esculenta), mikronizovaný prášok z morských rias, výťažok z chia a smrekovca, olej z makadámia orechov a slnečnice, maslo muru muru, prírodzené rastlinné výťažky, ako kakao theobroma, avokádo a ibiš lekársky stanovujú ich séra na ošetrenie pleti, ako aj formuly jednotlivých základových krémov tak, aby vyhovovali všetkým požiadavkám a typom pleti, zabezpečujúc dokonalú synergiu medzi krycími krémami a ich základovými sérami.

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie