Panel používateľa

FUOCO PROFESIONÁLNY SET

FUOCO PROFESIONÁLNY SET

Profesionálny set FUOCO pozostáva z prípravkov potrebných pre tvarujúce a anticelulitídne ošetrenie v kozmetickom salóne, spa a wellnes centre.

152,88 € s DPH

127,40 €

218,40 € s DPH Zľava 30%

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Ošetrenie je ako krátka, no o to intenzívnejšia expedícia, počas ktorej pocítite opojnú túžbu po nových textúrach a aktívnych zložkách, prežijete úžasné zmyselné dobrodružstvá a vychutnáte si jej okamžité účinky. Počas profesionálnej procedúry zažijete pocity tepla i chladu, silu koncentrátu, a masážne lávové kamene sa budú príjemne kĺzať po vašej naolejovanej pokožke. Na záver bude vaša pokožka ošetrená čiernou maskou, ktorá zahalí vaše vnútorné pocity a vnemy.

Postup: nanesiem koncentrát, masírujeme až kým sa nevstrebe, z prášku vymodelujeme podľa návodu masážne kamene, pomocou oleja premasírujeme celé postihnuté miesto, následne nanesieme masku a necháme pôsobiť podľa uvedenej doby pôsobenia.

Set obsahuje: 

FUOCO CHLADIVO HREJIVÁ TELOVÁ MASKA 1500 ML: Prípravok určený na intenzívne ošetrenie pôsobením tepla a chladu proti prejavom celulitídy, so zoštíhľujúcim a tvarujúcim účinkom. Obnovuje hustotu pokožky a zanecháva ju kompaktnú.

FUOCO INTENZÍVNY KONCENTRÁT 100 ML: Špeciálne vyvinutý koncentrát rosičky - mäsožravej rastliny, v účinnom spolupôsobení s kofeínom, prolínom a mangánom, ktorý spaľuje tuky, vyživuje pokožku, zanecháva pokožku kompaktnú a bojuje proti prejavom celulitídy.

FUOCO DIORIT MASÁŽNY OLEJ 250 ML: Korenistý...,vzrušujúci....záplava voňavých, účinných rastlinných olejov na tvarovanie kontúr tela, vhodné k masáži Fire-Moonstone.

FUOCO OHNIVÝ DIORIT 1 ks/220 GR: Minerály dioritu, vulkanickej horniny, obsiahnuté v prípravku línie FUOCO , sa pri masáži a dotykmi rúk aktivujú a uvoľňujú všetku energiu svojho vulkanického pôvodu. Diority spontánne uvoľňujú teplo a aktívne zložky obnovujúce mineralizáciu, sú vhodné na masáž Fire-Moonstone a účinne pôsobia na prejavy celulitídy, uložený tuk a nevýrazný vzhľad pokožky.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie