Panel používateľa

TERRA

3 Položky

Neschopnosť organizmu odplavovať škodlivé látky je príčinou zadržania tukových buniek medzi vláknami spojivového tkaniva. Tieto ,, uväznené" tukové bunky hromadia ďalší tuk a odpadové látky, ktoré lymfatický systém nedokáže odplaviť a postupne zväčšujú svoj objem, čím vytvárajú tlak na kožu a spôsobujú jej povrchovú deformáciu, celulitídu, známu aj ako„pomarančová koža". Celulitída postihuje 90 % dospelých žien, našťastie väčšinu v miernejšej forme . Vyskytuje sa hlavne na bokoch a stehnách , vytvára sa postupne. V 14 % prípadov sa objaví už v puberte, v 25 % v období klimaxu, väčšina však pri tehotenstve alebo pri užívaní antikoncepcie. Zmena štruktúry pokožky však neznamená len estetický problém. Dôvodom jej vzniku môže byť tak narušenie hormonálnej rovnováhy, nesprávne a nezdravé stravovanie, ako aj nedostatočný prísun tekutín. Prípravky línie TERRA ponúkajú inovatívne riešenie, prostredníctvom čistých, prírodných účinných zložiek, garantujúc ich stabilitu a účinnosť. Špeciálne kozmetické riešenie na ošetrenie nevzhľadného problému celulitídy rôzneho štádia, výsledkom čoho bude krásna tonizovaná pleť s novou siluetou.

Účinné zložky:


Fisetin a frambinone: čistiaca molekula z jahôd a malín , revolučná účinná látka pôsobiaca proti celulitíde, významná svojím 24 hodinovým účinkom. Zmenšuje tukové ložiská, aktivitu nových tukových buniek, zrýchľuje proces spaľovania tuku, má antioxidačný a protizápalový účinok.

Fosfatidilkolin: vyskytuje sa prirodzene v pokožke, napomáha vstrebávaniu účinných látok.


AHA kyseliny, sodium PCA, Urea: majú obnovujúci účinok, zlepšujú hydratáciu a tón pokožky.


Špeciálne účinné látky na edematickú celulitídu:

Výťažok z listov Verbeny: znižuje edém a má protizápalový účinok.

Výťažok z kvetu Bazy čiernej: obsahuje cenné stopové prvky, esencie a flavonoidy, s ochranným účinkom ciev, a diuretickým účinkom.

Klinček: má silný účinok na mikrocirkuláciu a napomáha k znižovaniu hrúbky podkožného tkaniva.

Špeciálne účinné zložky na celulitídu v pokročilom štádiu s tukovými hrčkami:


Výťažok zo žltého maku- rohatec žltý: stimuluje spaľovanie tuku, má podobný účinok ako ultrazvukové ošetrenie, napomáha formovaniou tukového tkaniva

Výťažok z riasy červenoočko (Euglena Gracilis): riasa zabraňujúca vzniku nových tukových buniek, zvyšuje ich látkovú výmenu.

Rastlinný kofein: podporuje spaľovanie tuku, znižuje zápalové reakcie v podkožnom tkanive.

Zobraziť:

Prihlásenie