Panel používateľa

PRIMA

3 Položky

Pokroková Línia Prima berie do úvahy skutočnosť, že po 30. roku života dochádza k spomaleniu metabolických procesov v pleti a tvorba buniek sa znižuje. Jej prípravky stimulujú tvorbu buniek a prostredníctvom špeciálneho, efektívneho spolupôsobenia molekúl kyselín je dosiahnutý peelingový účinok na pleť , dochádza tak k prejavu ich exfoliačného a obnovujúceho efektu. Pre jej široké spektrum účinku je línia vhodná pre zrelú,zrohovatenú pleť, pre pánov a pre pleť s nedokonalosťami , jazvami. Používaním prípravkov línie bude pleť zjednotená, póry stiahnuté. Je vynikajúca predpríprava /doplnenie estetických a iných ošetrení ( aplikácia kyseliny hyalurónovej, vitamínových a iných kúr ) .

ÚČINNÉ ZLOŽKY:

Exfoliačný Triokomplex: Prirodzené kyseliny s molekulami rôznej veľkosti, s garantovaným účinkom a znášanlivosťou. Kyselina laktobiónová - PHA, Glukonalaktón - PHA, Kyselina glykolová – AHA

Serín : aminokyselina priaznivo ovplyvňujúca znášanlivosť pleti.

Microcitrus Australasica (Prstová limeta - Citrusový kaviár ): Pochádza z južného Queenslandu a severu Nového južného Walesu, s novým zdrojom AHA, ktorý jemne odlupuje s vynikajúcim bezpečnostným profilom.

Bioaktívny komplex: bohatý na antociány, magnézium, kalcium, zinok a foláty. Hydratuje, ochraňuje pred voľnými radikálmi a predčasným stárnutím.

Syzygium luehman: strom z austrálskych pralesov s plodom riberry

Acronychia acidula:citrón dažďových pralesov

Davidsonia pruriens: plod podobný slivke z dažďových pralesov

Hojivý, regeneračný komplex: Shea maslo, Cupuacu maslo, Jojobový olej, Vitamín E tokoferol-acetát, Panthenol

Ukľudňujúci, ochranný komplex: Mimosa tenuiflora, Pagaštan,

UVA/UVB filter

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie