Panel používateľa

EMOZIONI

0 položiek

Špeciálna línia s maximálnym ohľadom na podráždenú, citlivú a intolerantnú pleť so zníženou schopnosťou obrany a odolnosti, so sklonom k rosacei. Táto luxusná línia sa zrodila za účelom prinavrátenia stavu stresovanej, extrémne citlivej pleti so sklonom k zápalom a rosacei do jej najoptimálnejšej formy. Použitie tejto línie je vhodné vždy, keď je tkanivo náchylné na podráždenie, čoho následkom býva pocit napätia, pálenia, štípania alebo dokonca svrbenia pokožky s možnosťou výskytu tvorby šupiniek. Doporučuje sa vždy, keď je pleť citlivá a intolerantná, je znížená funkcia jej obrannej bariéry, prahu odolnosti a pleť neprimerane reaguje na vonkajšie vplyvy prostredia, nakoľko tento typ pleti si vyžaduje kozmetický prístup, ktorý rešpektuje jej extrémne jemnú fyziologickú stavbu. Hipoalergénna línia.

ÚČINNÉ ZLOŽKY:

Vŕba úzkolistá: bohatá na flavonoidy a steriny. Má protizápalový a antioxidačný účinok, znižuje začervenanie pokožky a zvyšuje pocit komfortu pokožky.

Zmes ázijskeho zeleného čaju a zlatého harmančeka: zlepšuje mikrocirkuláciu, čím dochádza k účinnejšej regenerácii kapilár. Znižuje opuch, má stimulačný účinok lymfy.

Výťažok z čučoriedok a pagaštanu: ochranný účinok na kapilárny systém, protizápalový účinok.

Glycirizin (18-ß): antioxidačný, hojivý a ukľudňujúci účinok.


Nechtík lekársky, jojobový a canola olej: hydratačný, vyživujúci, ukľudňujúci a osviežujúci účinok.

Prihlásenie